У 41 навчальному закладі міста Хмельницького, для майже 27 тисяч учнів, учителями міста було проведено Перший урок, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса ШевченкаДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.На виконання Указу Президента України від 28.12.2012 року №756-2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.02.2013 року №74-року «Про затвердження заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року №167 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.08.2013 №1234 «Деякі питання проведення Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка»

 • На виконання Указу Президента України від 28.12.2012 року №756-2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.02.2013 року №74-року «Про затвердження заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року №167 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.08.2013 №1234 «Деякі питання проведення Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка»У 41 навчальному закладі міста Хмельницького, для майже 27 тисяч учнів, учителями міста було проведено Перший урок, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

 • У 41 навчальному закладі міста Хмельницького, для майже 27 тисяч учнів, учителями міста було проведено Перший урок, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

 • У всіх навчальних закладах міста організовано перегляд Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку, метою проведення якого є пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості; виховання любові до рідного краю; пробудження національної самосвідомості; узагальнення знань з історії та культури українського народу, звичаїв і обрядів.

 • До участі у проведенні Першого уроку було залучено представників органів влади, місцевого самоврядування, працівників міських та обласних бібліотек, Народного Дому «Просвіта», подільських поетів та письменників, викладачів вузів міста, громадських організацій, батьківської громадськості, видатних людей міста, випускників шкіл попередніх років.

 • Уроки було розроблено з використанням інтерактивних технологій, мультимедійних презентацій, фотосюжетів, відеороликів, театралізації, проведено у нестандартній формі: уроки літературно-музичні композиції, усні журнали, бліц-турніри, уроки-подорожі, уроки-екскурсії, уроки-змагання і вікторини та ін.

 • В усіх шкільних бібліотеках оформлено книжково-ілюстративні виставки творчості Тараса Шевченка. Навчальними закладами міста організовано участь місцевого телебачення на уроках (ТРК «Поділля Центр», «33 канал» та ін.), фотографування фрагментів уроку та відеознімання.

 • Звітні матеріали розміщено на сайтах навчальних закладів та на сайті управління освіти Хмельницької міської ради www.education.km.ua

 • Після уроку в учнів залишилися незабутні враження і впевненість у тому, що творчість Тараса Шевченка залишиться провідною зір­кою ще для багатьох поколінь і завжди буде вчити любові до Батьківщини та співвітчизників, умінню цінувати волю та власну гідність.У Хмельницькій гімназії №1 імені Володимира Красицького були проведенні Шевченківські уроки у 21 класі.

 • У Хмельницькій гімназії №1 імені Володимира Красицького були проведенні Шевченківські уроки у 21 класі.

 • Форми і методи тематичного уроку були визначені педагогами-організаторами класів відповідно до вікових особливостей дітей: урок-презентація «Шевченко – художник», віртуальна подорож Шевченківськими місцями України, урок-вікторина «Життя і творчість Т.Шевченка. Шевченко і сьогодення», прес-конференція «Багатогранна творчість Кобзаря», перегляд тематичних документальних фільмів з подальшим обговоренням. Перший урок в 1(5)-7(11) класах став поштовхом до подальшої роботи над учнівськими проектами запланованими в рамках заходів з підготовки та відзначення

 • 200-річчя від дня народження

 • Тараса Шевченка.Урок проводився у всіх класах, він відзначається високим рівнем організації та творчим підходом педагогів до його проведення. Відбувся перегляд уроку у прямій трансляції першого національного каналу.

 • Урок проводився у всіх класах, він відзначається високим рівнем організації та творчим підходом педагогів до його проведення. Відбувся перегляд уроку у прямій трансляції першого національного каналу.

 • Були використані музичні твори, відеоролики, мультимедійні презентації, фрагменти документальних фільмів, які висвітлюють сторінки життя і творчості відомого поета. Особливо сподобалось учням брати участь в інсценізації уривків творів Великого Кобзаря.

 • Діти читали поезію Тараса Шевченка, твори інших авторів про Кобзаря, а також власні твори про поета.

 • Була оформлена книжково-ілюстративна виставка творчості Шевченка "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття".

У 2-11 класах пройшов єдиний тематичний урок, на якому були висвітлені сторінки життя і творчості Т.Г.Шевченка та організовано перегляд учнями Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

 • У 2-11 класах пройшов єдиний тематичний урок, на якому були висвітлені сторінки життя і творчості Т.Г.Шевченка та організовано перегляд учнями Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

 • Класні керівники підготували цікавий матеріал про діяльність не тільки Т.Г.Шевченка, але і О.Довженка, М.Лисенка, Л.Українки, М.Старицького, П.Саксаганського наголошуючи цим, що Україна – унікальна скарбниця

 • духовності та культури.

 • До участі у проведені Першого уроку була запрошена завідуюча відділом реклами обласної бібліотеки для юнацтва

 • Міщенко І.Г.

Перший урок нового 2013-2014 н. р. в Хмельницькому НВК №7 став своєрідним стартом для подальшої роботи з вивчення минулого і сьогодення України, життя Великого Кобзаря.

 • Перший урок нового 2013-2014 н. р. в Хмельницькому НВК №7 став своєрідним стартом для подальшої роботи з вивчення минулого і сьогодення України, життя Великого Кобзаря.

 • У шкільній бібліотеці та навчальних кабінетах оформлені книжково-ілюстративні виставки творчості Шевченка.

 • Молодші школярі ознайомилися із сторінками життя і творчості відомих українців, переглянули мультимедійну презентацію «Славетні українці».

 • Учні 5-11 кл. переглянули Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок.

 • Вчителі української мови і літератури організували для восьмикласників перегляд документального фільму «Тарас Шевченко. Заповіт» та декламування творів Шевченка.

 • Адміністрацією школи була організована участь в проведенні Першого уроку місцевого телебачення (33 канал).

Кращі фотографії уроків та відеофрагменти розміщено на сайтах шкіл та на сайті управління освіти Хмельницької міської ради

 • Кращі фотографії уроків та відеофрагменти розміщено на сайтах шкіл та на сайті управління освіти Хмельницької міської ради

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка