У загальній кількості населення переважають жінки їх у місті майже 53%. Особливо значною є частка жінок у старшій віковій групіДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.Місто розташоване у центрі Східної Європи на межі фізико-географічних зон лісостепової та мішаних лісів (полісся), в межах 50,5° північної широти і 30,6° східної довготи, на обох берегах р. Дніпро.

 • Місто розташоване у центрі Східної Європи на межі фізико-географічних зон лісостепової та мішаних лісів (полісся), в межах 50,5° північної широти і 30,6° східної довготи, на обох берегах р. Дніпро.

 • Загальна площа Києва складає 835,6 кв. км, або 83,6 тис. га (0,14% території України). У межах міської смуги забудовано лише 350 кв. км, або 42%. Все інше - площа водоймищ, а також зелених масивів та насаджень загального користування. В розрахунку на 1 мешканця Києва площа зелених масивів і насаджень складає 214 кв. м, що є одним з найкращих показників у світі

Станом на 01.01.05 чисельність населення міста Києва склала 2666,1 тис. чол. Найбільша кількість населення мешкає у Деснянському (339,0 тис. осіб) і Дніпровському (330,4 тис. осіб) районах. Найменший район за населенням - Печерський (129,9 тис. осіб).

 • Станом на 01.01.05 чисельність населення міста Києва склала 2666,1 тис. чол. Найбільша кількість населення мешкає у Деснянському (339,0 тис. осіб) і Дніпровському (330,4 тис. осіб) районах. Найменший район за населенням - Печерський (129,9 тис. осіб).

 • Слід зазначити, що фактична чисельність населення є більшою за наведену: у місті працює і навчається велика кількість людей, які приїхали з інших регіонів України.

 • Середній вік населення, за даними перепису населення 2001 р., дорівнює 37,5 років (чоловіків - 35,5; жінок - 39,2 років). Середня тривалість життя киян становить 66,5 років для чоловіків і 74,6 для жінок.

 • У загальній кількості населення переважають жінки - їх у місті майже 53%. Особливо значною є частка жінок у старшій віковій групі.

 • За даними перепису 82,2% жителів столиці складали українці, 13,1 - росіяни, 0,7 - євреї, 0,6 - білоруси, 0,3 - поляки.Сектори сфери послуг, що дають основний внесок до економіки Києва — транспорт та комунікації, дрібна та оптова торгівля, нерухомість, юридичні та фінансові послуги. Ключовими зростаючими секторами економіки є роздрібна торгівля, інформаційні технології, фінанси.

 • Сектори сфери послуг, що дають основний внесок до економіки Києва — транспорт та комунікації, дрібна та оптова торгівля, нерухомість, юридичні та фінансові послуги. Ключовими зростаючими секторами економіки є роздрібна торгівля, інформаційні технології, фінанси.Київ позиціонується, як високотехнологічний промисловий центр загальнодержавного масштабу. Його основу складають такі галузі промисловості: мікробіологічна (55% обсягів виробництва галузі в цілому по Україні), медична (51%), поліграфічна (41%), приладобудування в цілому (25%), з нього - виробництво радіовимірювальних приладів (74%), оптичних та оптико-механічних приладів (35%), авіаційна промисловість (22%).

 • Київ позиціонується, як високотехнологічний промисловий центр загальнодержавного масштабу. Його основу складають такі галузі промисловості: мікробіологічна (55% обсягів виробництва галузі в цілому по Україні), медична (51%), поліграфічна (41%), приладобудування в цілому (25%), з нього - виробництво радіовимірювальних приладів (74%), оптичних та оптико-механічних приладів (35%), авіаційна промисловість (22%).

 • Києво-Святошинський район: сходинками реформ у нове тисячоліттяЗначну роль у столичній промисловості відіграють харчова промисловість, а також верстато- й суднобудування.

 • Станом на 2005 рік у Києві працювало понад 190 інноваційно активних підприємства, що складає майже 38% від усієї кількості промислових підприємств столиці.В Києві працює біля 490 великих промислових підприємств різних форм власності, а також кілька тисяч малих і середніх підприємств промислового профілю, будівельних організацій, організацій транспорту, зв'язку тощо. В місті працює більше 1200 підприємств громадського харчування, тисячі об'єктів побутового обслуговування та інші об'єкти комунальної власності.

 • В Києві працює біля 490 великих промислових підприємств різних форм власності, а також кілька тисяч малих і середніх підприємств промислового профілю, будівельних організацій, організацій транспорту, зв'язку тощо. В місті працює більше 1200 підприємств громадського харчування, тисячі об'єктів побутового обслуговування та інші об'єкти комунальної власності.

 • У 2001 р. промисловість забезпечувала роботою 16% населення, зайнятого в народногосподарському комплексі міста. Промислово-виробничий персонал м. Києва за рівнем кваліфікації значно сильніший, ніж в середньому по Україні та характеризується високою питомою вагою інженерів і техніків.

 • Промислові підприємства столиці мають технологічні коопераційні зв'язки практично з усіма регіонами України, більшістю країн СНД, а також десятками інших держав.

Київ є важливим транспортним вузлом України. Київський вузол зовнішнього транспорту включає авіаційний, автомобільний, залізничний, річковий та морський (діють судноплавні сполучення "ріка - море") види транспорту. Тут перехрещуються транспортні шляхи державного значення, декілька міжнародних транспортних коридорів.

 • Київ є важливим транспортним вузлом України. Київський вузол зовнішнього транспорту включає авіаційний, автомобільний, залізничний, річковий та морський (діють судноплавні сполучення "ріка - море") види транспорту. Тут перехрещуються транспортні шляхи державного значення, декілька міжнародних транспортних коридорів.

 • Київський фунікулер Столиця у порівнянні з іншими регіонами України зберігає традиційне перше місце за обсягами імпорту, третє місце - за експортом та безумовне абсолютне лідерство за загальним оборотом зовнішньої торгівлі.

 • На компанії Києва, де мешкає 5,3% населення країни, припадає чверть загального зовнішньоекономічного обороту України. Головною передумовою цього є порівняно високий рівень розвитку в місті ринкової, промислової та інженерно-транспортної інфраструктури.

«Оболо́нь» — національна корпорація з випуску пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води. Окрім цього, компанія має дозволи на оптову торгiвлю напоями, роздрiбну торгiвлю напоями, дiяльнiсть транспортних агентств (коди КВЕД 51.34.0, 52.25.0, 63.40.0). До складу компанії входять головний завод у Києві з віддаленими виробництвами в Олександрії та Чемерівцях Хмельницької області, два дочірніх підприємства — «Пивоварня Зіберта» (Фастів, Київська обл.) та «Красилівське» (Красилів, Хмельницька обл.), а також підприємства з корпоративними правами в Бершаді, Коломиї, Охтирці, Рокитному, Севастополі та Чемерівцях

 • «Оболо́нь» — національна корпорація з випуску пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води. Окрім цього, компанія має дозволи на оптову торгiвлю напоями, роздрiбну торгiвлю напоями, дiяльнiсть транспортних агентств (коди КВЕД 51.34.0, 52.25.0, 63.40.0). До складу компанії входять головний завод у Києві з віддаленими виробництвами в Олександрії та Чемерівцях Хмельницької області, два дочірніх підприємства — «Пивоварня Зіберта» (Фастів, Київська обл.) та «Красилівське» (Красилів, Хмельницька обл.), а також підприємства з корпоративними правами в Бершаді, Коломиї, Охтирці, Рокитному, Севастополі та ЧемерівцяхЦей напрямок діяльності компанії включає освітні проекти, допомогу соціально незахищеним прошаркам населення, сприяння відродженню духовності та історико-культурної спадщини. За останні 15 років компанія «Оболонь» сприяла виходу більше двох сотень підручників, посібників, збірок, каталогів, довідників, художньої, наукової, історичної та дитячої літератури. Особливий акцент робиться на підтримку книг, які сприяють вихованню національної свідомості, українських підручників, історичної літератури.

  • Цей напрямок діяльності компанії включає освітні проекти, допомогу соціально незахищеним прошаркам населення, сприяння відродженню духовності та історико-культурної спадщини. За останні 15 років компанія «Оболонь» сприяла виходу більше двох сотень підручників, посібників, збірок, каталогів, довідників, художньої, наукової, історичної та дитячої літератури. Особливий акцент робиться на підтримку книг, які сприяють вихованню національної свідомості, українських підручників, історичної літератури.
 • За підтримки «Оболоні» відбудовано церкви, монастирі та інші історичні та архітектурні памʼятки. Серед них Церква Святого Миколи Притиска, Видубицький монастир на Подолі, храм Покрови Пресвятої Богородиці в Маріуполі, церква Володимира Великого у м. Вишгород, Святотроїцький кафедральний собор у Луцьку, Палац Кирила Розумовського в Батурині, Свято-Георгіївський чоловічий монастир з с. Пляшева (Рівненська обл.), Свято-Пантелеймонівська церква м. Лубни (Полтавська обл.), церква святої мучениці Людмили у м. Городок. Також компанія допомагає центральному музею Т. Г. Шевченка, музею-заповіднику «Личаківський цвинтар» у Львові, музею гетьманства, музею декоративно-прикладного мистецтва, музею Івана Гончара, підтримує будівництво памʼятників Матері України в м. Самбір, президенту ЗУНР Євгену Петрушевичу у м. Соколь, церкви Покрови Пресвятої Богородиці в смт. Теофіполь (Хмельницька обл.) та інші.За підтримки Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України компанія реалізує програму популяризації історичних та культурних місць «Маловідома Україна», спрямовану на популяризацію подорожей Україною та підтримку української історико-культурної спадщини.

 • За підтримки Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України компанія реалізує програму популяризації історичних та культурних місць «Маловідома Україна», спрямовану на популяризацію подорожей Україною та підтримку української історико-культурної спадщини.

 • «Оболонь» допомагає дітям, ветеранам, а також організаціям інвалідів та постраждалих від Чорнобиля, забезпечуючи їх робочими місцями. Під патронатом «Оболоні» знаходяться Школа № 170 м. Києва, Дитяча школа мистецтв № 5 м. Києва, дитячий садок і 4 дитячих будинкиКиївський пивоварний завод «Славутич» — підприємство харчової промисловості України, зайняте у сфері виробництва та збуту продукції броварства. Розташоване у місті Києві. Входить до складу Славутич, Carlsberg Group, одного з найбільших виробників пива та безалкогольних напоїв в Україні. За інформацією власника Київський пивзавод «Славутич» є найбільш сучасним пивоварним заводом у Європі.

 • Київський пивоварний завод «Славутич» — підприємство харчової промисловості України, зайняте у сфері виробництва та збуту продукції броварства. Розташоване у місті Києві. Входить до складу Славутич, Carlsberg Group, одного з найбільших виробників пива та безалкогольних напоїв в Україні. За інформацією власника Київський пивзавод «Славутич» є найбільш сучасним пивоварним заводом у Європі.

Каталог: Files -> downloads
downloads -> Чому займенник має таку назву? Яка його роль у мовленні?
downloads -> Кривоколінського навчально-виховного комплексу
downloads -> Інтелектуальна готовність
downloads -> Українська мова
downloads -> Тема. Що таке Батьківщина
downloads -> Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Р. М. Рільке, розкрити образ України у світі філософських та естетичних пошуків митця; визначити провідні мотиви лірики поета; Мета
downloads -> Урок-презентація на тему:"Голодомор 1932-1933 років. 80 років з часу трагедії"


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка