Учні беруть активну участь у конкурсах екскурсоводів-краєзнавцівДата конвертації26.12.2016
Розмір445 b.
#13337Мета діяльності музею полягає в залученні молодого покоління до вивчення і збереження історико-культурної спадщини свого народу, у формуванні освіченої творчої особистості; відродженні та розбудові національної системи освіти як найважливішої ланки виховання свідомих громадян української держави.

 • Мета діяльності музею полягає в залученні молодого покоління до вивчення і збереження історико-культурної спадщини свого народу, у формуванні освіченої творчої особистості; відродженні та розбудові національної системи освіти як найважливішої ланки виховання свідомих громадян української держави.У діяльності музею прослідковується велике розмаїття форм і методів роботи: екскурсії, вікторини, уроки, диспути, вечорниці, зустрічі зі старожилами села, конференції, КВК, літературно-музичні композиції, народознавчі свята. Особливо пам’ятні такі: свято «Від усієї душі», Андріївські вечорниці, «Батькова криниця», «Чому розплетена коса?», «Пісня – оберіг єдності поколінь», ін.

 • У діяльності музею прослідковується велике розмаїття форм і методів роботи: екскурсії, вікторини, уроки, диспути, вечорниці, зустрічі зі старожилами села, конференції, КВК, літературно-музичні композиції, народознавчі свята. Особливо пам’ятні такі: свято «Від усієї душі», Андріївські вечорниці, «Батькова криниця», «Чому розплетена коса?», «Пісня – оберіг єдності поколінь», ін.Учні беруть активну участь у конкурсах екскурсоводів-краєзнавців,

 • Учні беруть активну участь у конкурсах екскурсоводів-краєзнавців,

 • Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот».ХХІ століття вимагає інновацій, тому ми не зупиняємось на досягнутому.

 • ХХІ століття вимагає інновацій, тому ми не зупиняємось на досягнутому.

 • 2009-2010 роки. Проведена реорганізація музею за сприяння завідуючої відділом науково-методичної роботи Рівненського краєзнавчого музею Шлапак Людмили Володимирівни та наукового працівника Мельник Інни Петрівни. Оформлено нові експозиції з таких тем і розділів: архітектурні пам’ятки польського періоду, діяльність єврейської громади, ремесла і промисли на території села.

 • 2010 рік. Пошуковою групою під керівництвом Терпелюк М.В. зібрано цікавий і змістовний матеріал «Українська людність Великих Межиріч», які були систематизовані й вивчені науковим працівником Рівненського краєзнавчого музею Мельник Інною Петрівною. Вона є автором проекту і виграла Гранд. За новою методикою планшетним способом було виготовлено три стенди: «Господарська діяльність українців», «Просвіта. Пласт», «Антоніна Горохович».Січень 2011 року. Автор проекту Мельник Інна Петрівна в урочистій обстановці подарувала музею три стенди з пристендовим буклетом.

 • Січень 2011 року. Автор проекту Мельник Інна Петрівна в урочистій обстановці подарувала музею три стенди з пристендовим буклетом.В ігровій формі ознайомити дітей з музеєм як установою, що зберігає цінні музейні речі – експонати.

 • В ігровій формі ознайомити дітей з музеєм як установою, що зберігає цінні музейні речі – експонати.

 • Ввести в словник дітей елементарні музейні терміни: екскурсія, експонат, екскурсовод.

 • Через «розповіді» екскурсоводів познайомити дітей з природою рідної землі, окремими сторінками життя людей в минулому, предметами побуту, українською вишиванкою.зацікавлення музеєм;

 • зацікавлення музеєм;

 • створення багатого навчального середовища;

 • підвищення ефективності засвоєння екскурсійного матеріалу;

 • отримання естетичного задоволення;

 • створення умов, за яких кожен відчує свою успішність, інтелектуальну спроможність;

 • заохочення до взаємодії на основі організації проблемно-пошукових завдань, що спонукають до аргументації, самостійного мислення;

 • розвиток творчих здібностей.

Про роботу музею, його унікальні експонати і колекції не раз висвітлювалось у районній та обласній пресі (газети "Вісник Кореччини", "Вісті Рівненщини", "Вільне слово").

 • Про роботу музею, його унікальні експонати і колекції не раз висвітлювалось у районній та обласній пресі (газети "Вісник Кореччини", "Вісті Рівненщини", "Вільне слово").

Наше завдання: не зупинятись на досягнутому, іти в ногу з часом, вводити в практику своєї роботи інноваційні та інтерактивні форми роботи, щоб учнівська молодь зростала активною, вміла проявити свої творчі здібності, могла адаптуватись у соціальному середовищі, мала навички пошукової і краєзнавчої роботи, виростала справжніми патріотами України.

 • Наше завдання: не зупинятись на досягнутому, іти в ногу з часом, вводити в практику своєї роботи інноваційні та інтерактивні форми роботи, щоб учнівська молодь зростала активною, вміла проявити свої творчі здібності, могла адаптуватись у соціальному середовищі, мала навички пошукової і краєзнавчої роботи, виростала справжніми патріотами України.Каталог: upload -> iblock
iblock -> Діагностичний, профілактичний
iblock -> Духовні потреби і цінності (інтелектуальні, моральні, естетичні); духовні потреби і цінності
iblock -> Від навчання окремих категорій дітей з ооп до диференційованої системи
iblock -> А коли рівень її розвитку відповідає рівневі більшості дітей її віку або старшого віку, враховуючи рівень розвитку суспільства, в якому вона проживає
iblock -> Концепція екологічної освіти України
iblock -> «Неперервне професійне навчання: досвід азійських держав». Кандидат філософських наук
iblock -> Активізує мислення учнів Залучає учнів до плідного обговорення
iblock -> Предмет дослідження – чинники, психологічні механізми та прояви інтернет-залежності в молодіжному середовищі
iblock -> Такий компонент професійної кваліфікації педагогів


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка