Улюблені письменники: Уільям Шекспір, Чарльз Діккенс, Михайло Булгаков, Джордж ОруеллДата конвертації09.06.2016
Розмір444 b.Улюблені письменники: Уільям Шекспір, Чарльз Діккенс, Михайло Булгаков, Джордж Оруелл.

 • Улюблені письменники: Уільям Шекспір, Чарльз Діккенс, Михайло Булгаков, Джордж Оруелл.

 • Улюблена музика: рок, метал, класична.

 • Улюблені композитори: Сергій Рахманінов та Антонін Дворжак.

 • Хоббі: вивчення фінської та валлійської мов.Навчання на спеціальності “Соціальна педагогіка” розкрило мені глобальність та різноманіття соціальних проблем, а також розуміння того, що для подолання багатьох з цих проблем в Україні ще не розроблені оптимальні технології.

 • Навчання на спеціальності “Соціальна педагогіка” розкрило мені глобальність та різноманіття соціальних проблем, а також розуміння того, що для подолання багатьох з цих проблем в Україні ще не розроблені оптимальні технології.

 • Своє завдання як соціального педагога я бачу саме в розробці технологій для подолання та профілактики соціальних проблем.Тема моєї першої курсової роботи - “Соціально-педагогічна профілактика делінквентної поведінки”. Частота проявів делінквентності щорічно зростає, тож я вважаю, що вивчення цього питання є неабияк актуальним, а виховання законослухняного громадянина та гуманної людини повинно бути однією з першочергових ціле сучасної соціально-педагогічної діяльності.

 • Тема моєї першої курсової роботи - “Соціально-педагогічна профілактика делінквентної поведінки”. Частота проявів делінквентності щорічно зростає, тож я вважаю, що вивчення цього питання є неабияк актуальним, а виховання законослухняного громадянина та гуманної людини повинно бути однією з першочергових ціле сучасної соціально-педагогічної діяльності.Тема моєї другої курсової роботи - “Соціально-педагогічна профілактика суїциду старших підлітків”. Оскільки в 2015 році Україна посіла перше місце за кількістю самогубств в Європі, вироблення оптимальних екстрених механізмів попередження самогубств на мою думку є першочерговим завданням соціально-педагогічної діяльності.

 • Тема моєї другої курсової роботи - “Соціально-педагогічна профілактика суїциду старших підлітків”. Оскільки в 2015 році Україна посіла перше місце за кількістю самогубств в Європі, вироблення оптимальних екстрених механізмів попередження самогубств на мою думку є першочерговим завданням соціально-педагогічної діяльності.На даний момент я працюю над дослідженням на тему: “Соціальні чинники суїцидальної поведінки в старших підлітків-представників ЛГБТ-спільноти”. Неприйняття людей нетрадиційної орієнтації мікро- та макро-соціумами ставить під загрозу психічне здоров’я та життя цих людей, але на жаль в Україні ця тема майже не досліджується.

 • На даний момент я працюю над дослідженням на тему: “Соціальні чинники суїцидальної поведінки в старших підлітків-представників ЛГБТ-спільноти”. Неприйняття людей нетрадиційної орієнтації мікро- та макро-соціумами ставить під загрозу психічне здоров’я та життя цих людей, але на жаль в Україні ця тема майже не досліджується.В вільний час я здійснюю переклади просвітницьких відеороликів, брошюр та буклетів на тему попередження самогубства, оскільки вважаю, що зробити інформацію про проблему доступною та поширеною – це наполовину здолати проблему.

 • В вільний час я здійснюю переклади просвітницьких відеороликів, брошюр та буклетів на тему попередження самогубства, оскільки вважаю, що зробити інформацію про проблему доступною та поширеною – це наполовину здолати проблему.

На мою думку, соціально-педагогічна діяльність як механізм надання допомоги тим, хто її потребує – це один з найдієвіших способів зробити цей світ кращим.

 • На мою думку, соціально-педагогічна діяльність як механізм надання допомоги тим, хто її потребує – це один з найдієвіших способів зробити цей світ кращим.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка