В європейському суспільстві, виховувати почуття гордості за власну державуДата конвертації15.06.2016
Розмір445 b. • Підвищити рівень обізнаності української молоді щодо європейських цінностей та показати місце України

 • в європейському суспільстві,

 • виховувати почуття гордості за власну державу.Група істориків

 • Група істориків

 • Група географів

 • Група міжнародних оглядачів

 • Група культурологівУкраїнці не раз рятували Європу від навали ворогів. І в часи набігів ханських орд, і в боротьбі з турками та татарами, і в часи навали коричневої чуми - нацизму і фашизму.

 • Українці не раз рятували Європу від навали ворогів. І в часи набігів ханських орд, і в боротьбі з турками та татарами, і в часи навали коричневої чуми - нацизму і фашизму.

Сучасна Україна - незалежна держава. Розташована у Східній Європі. Має кордони: на північному заході з Білоруссю, на сході з Росією, на заході - з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, на південному заході з Румунією, Молдовою, через Чорне море – з Болгарією, Туреччиною, Грузією. На півдні омивається водами Чорного та Азовського морів. В Українських Карпатах знаходиться географічний центр Європи.

 • Сучасна Україна - незалежна держава. Розташована у Східній Європі. Має кордони: на північному заході з Білоруссю, на сході з Росією, на заході - з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, на південному заході з Румунією, Молдовою, через Чорне море – з Болгарією, Туреччиною, Грузією. На півдні омивається водами Чорного та Азовського морів. В Українських Карпатах знаходиться географічний центр Європи.

 • Площа України складає 603, 7 км2 . За цим показником вона посідає 2 місце в Європі після Росії. Столиця країни - Київ.Країна має могутній науковий і творчий потенціал. Національна Академія наук має 6 регіональних центрів, сітку академічних інститутів, дослідне виробництво і лабораторії. В країні діє система галузевих науково-дослідних інститутів, конструкторських бюро, проектних організацій, близько 200 державних вузів, в яких навчається молодь не тільки з України, а й більш як із 100 країн світу, в тому числі із багатьох європейських країн.

 • Країна має могутній науковий і творчий потенціал. Національна Академія наук має 6 регіональних центрів, сітку академічних інститутів, дослідне виробництво і лабораторії. В країні діє система галузевих науково-дослідних інститутів, конструкторських бюро, проектних організацій, близько 200 державних вузів, в яких навчається молодь не тільки з України, а й більш як із 100 країн світу, в тому числі із багатьох європейських країн.

 • Факти красномовно свідчать, що Україна і в географічному, і в науковому плані дійсно європейська держава. • Сучасний світ – багатомірний динамічний і суперечливий. Жити нині ізольовано від світового співтовариства практично не можливо жодній країні.

 • Україна розвиває співробітництво з міжнародними організаціями, перш за все європейськими.

 • В 1995 році Україна стала 37 членом РЄ.

 • Україна є активним учасником ОБСЄ та СОТ. У

 • 1945 році Україна стала членом-засновником ООН.

 • Провівши дослідження, можна говорити, що роль України у розвитку європейського співтовариства дуже значна.

Висока українська культура допомогла українському народові зберегтися у найтяжчих випробуваннях. Її світло вело український народ до державності.

 • Висока українська культура допомогла українському народові зберегтися у найтяжчих випробуваннях. Її світло вело український народ до державності.

 • Волелюбний дух українського народу жив в історичних піснях і думах, у творчості Тараса Шевченка, знаного і відомого у цілім світі, Івана Франка, Лесі Українки, Миколи Вороного, Олександра Олеся, багатьох інших видатних діячів нашої культури .Тільки культура може сформувати "гуманітарну ауру", без якої, на переконання нашої великої співвітчизниці Ліни Костенко, будь-яка нація виявляється незахищеною і вразливою в сучасному світі. Тільки культура може зробити нас потрібними в Європі, розвиток якої від римських часів завжди відбувався шляхом взаємодії культур.

 • Тільки культура може сформувати "гуманітарну ауру", без якої, на переконання нашої великої співвітчизниці Ліни Костенко, будь-яка нація виявляється незахищеною і вразливою в сучасному світі. Тільки культура може зробити нас потрібними в Європі, розвиток якої від римських часів завжди відбувався шляхом взаємодії культур.Всі дослідження незаперечно підтвердили той факт, що Україна є великою європейською державою. Вона потребує сьогодні нашої енергії та молодечого запалу, нашої праці і любові. Сьогодні ми лише школярі, але вже в цю мить ми - громадяни, які не байдужі до того, що відбувається в громаді, Батьківщині, світі. Тож від нас залежить, якою буде наша Україна в майбутньому.

 • Всі дослідження незаперечно підтвердили той факт, що Україна є великою європейською державою. Вона потребує сьогодні нашої енергії та молодечого запалу, нашої праці і любові. Сьогодні ми лише школярі, але вже в цю мить ми - громадяни, які не байдужі до того, що відбувається в громаді, Батьківщині, світі. Тож від нас залежить, якою буде наша Україна в майбутньому.

Каталог: Files -> downloads
downloads -> Чому займенник має таку назву? Яка його роль у мовленні?
downloads -> Кривоколінського навчально-виховного комплексу
downloads -> Інтелектуальна готовність
downloads -> Українська мова
downloads -> Тема. Що таке Батьківщина
downloads -> Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Р. М. Рільке, розкрити образ України у світі філософських та естетичних пошуків митця; визначити провідні мотиви лірики поета; Мета
downloads -> Урок-презентація на тему:"Голодомор 1932-1933 років. 80 років з часу трагедії"


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка