Вони попереджають, наказують,забороняють,дають поради. Вони попереджають, наказують,забороняють,дають порадиДата конвертації12.06.2016
Розмір445 b.Вони попереджають, наказують,забороняють,дають поради.

 • Вони попереджають, наказують,забороняють,дають поради.Щоб дорожні знаки було далеко видно,їх фарбують у яскраві кольори.Білі трикутники з чорними та червоними симовлами в червоному облямуванні-попереджувальні знаки.Вони попереджають про можливу небезпеку або про те, що водію треба бути дуже обережним

 • Щоб дорожні знаки було далеко видно,їх фарбують у яскраві кольори.Білі трикутники з чорними та червоними симовлами в червоному облямуванні-попереджувальні знаки.Вони попереджають про можливу небезпеку або про те, що водію треба бути дуже обережнимБілі або сині круги з чорними,червоними символами в червоному облямуванні-це заборонні знаки.Вони можуть забороняти рух якихось видів транспорту,забороняти в”їзд автомобілів,їх стоянку.

 • Білі або сині круги з чорними,червоними символами в червоному облямуванні-це заборонні знаки.Вони можуть забороняти рух якихось видів транспорту,забороняти в”їзд автомобілів,їх стоянку.Голубі круги з білими символами –це наказов знаки.Вони повідомляють, кому і в який бік можна рухатися.

 • Голубі круги з білими символами –це наказов знаки.Вони повідомляють, кому і в який бік можна рухатися.

 • Дозволяють рух на окремих ділянках доріг .Білі прямокутники з чорними на тлі голубих прямокутників-це знаки сервісу.Вони сповіщають важливі відомості водіям,пішоходам.

 • Білі прямокутники з чорними на тлі голубих прямокутників-це знаки сервісу.Вони сповіщають важливі відомості водіям,пішоходам.

 • Наприклад,про місце відпочинку, лікарню,пост ДАІ,туалет.Білі прямокутники з чорними символами або написами-це таблички до дорожніх знаків.На них вказуються додаткові відомості.Наприклад, знак, який вказує, що тут дорогу можна переходити людям з обмеженим зором або сліпі.

 • Білі прямокутники з чорними символами або написами-це таблички до дорожніх знаків.На них вказуються додаткові відомості.Наприклад, знак, який вказує, що тут дорогу можна переходити людям з обмеженим зором або сліпі.

1.Переходити проїздну частину треба тільки на ділянках дороги,рух на яких регулюється світлофором.

 • 1.Переходити проїздну частину треба тільки на ділянках дороги,рух на яких регулюється світлофором.Пішоходи повинні переходити проїздну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і наземних, а у разі їх відсутності-на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

 • Пішоходи повинні переходити проїздну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і наземних, а у разі їх відсутності-на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.Перед виходом на проїздну частину з-за транспортного засобу, що стоїть, та бадь-яких перешкод пішоходи повинні впевнетись у відсутності транспортних засобів,що наближаються,подивитись ліворуч і праворуч дороги.

 • Перед виходом на проїздну частину з-за транспортного засобу, що стоїть, та бадь-яких перешкод пішоходи повинні впевнетись у відсутності транспортних засобів,що наближаються,подивитись ліворуч і праворуч дороги.Чекати транспортних засобів пішоходи повинні на тротуарах, посадочних майданчиках, а де вони відсутні-на узбіччі,не створюючи перешкод для дорожнього руху.

 • Чекати транспортних засобів пішоходи повинні на тротуарах, посадочних майданчиках, а де вони відсутні-на узбіччі,не створюючи перешкод для дорожнього руху.Каталог: Files -> downloads
downloads -> Чому займенник має таку назву? Яка його роль у мовленні?
downloads -> Кривоколінського навчально-виховного комплексу
downloads -> Інтелектуальна готовність
downloads -> Українська мова
downloads -> Тема. Що таке Батьківщина
downloads -> Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Р. М. Рільке, розкрити образ України у світі філософських та естетичних пошуків митця; визначити провідні мотиви лірики поета; Мета
downloads -> Урок-презентація на тему:"Голодомор 1932-1933 років. 80 років з часу трагедії"


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка