Впровадження нового Державного стандарту початкової освіти на уроках математикиДата конвертації02.06.2016
Розмір444 b.
ТипПрактикум


26 лютого в Дунаєвецькій загальноосвітній І-ІІІ ступенів школі №2 відбувся семінар-практикум на тему: «Впровадження нового Державного стандарту початкової освіти на уроках математики».

  • 26 лютого в Дунаєвецькій загальноосвітній І-ІІІ ступенів школі №2 відбувся семінар-практикум на тему: «Впровадження нового Державного стандарту початкової освіти на уроках математики».

  • Під час семінару розглядалися теоретичні питання :

  • - формування поняття задачі у 1 класі;

  • - практична реалізація нових державних вимог у 2 класі з математики;

  • - зміни у викладанні математики для учнів 1-4 класів за новою базовою програмою.

  • Учасники семінару відвідали уроки математики у 2-Б класі на тему: « Розв’язування вправ і задач на засвоєння таблиць множення числа 4 і ділення на 4. Розв’язування задач” та у 3-Б класі на тему: «Ділення круглого числа на одноцифрове число виду 120:3. Задачі на розкриття змісту ділення”».
Каталог: Doc 2015
Doc 2015 -> Розвиток лідерства необхідно розглядати в контексті визнання і підтримки державної служби та служби в органах місцевого самоврядування як конкурентоспроможного, привабливого місця праці, здатного привернути та утримати найкращі кадри
Doc 2015 -> Варто запозичити досвід англосаксонських країн
Doc 2015 -> Україна потребує керівників-лідерів, спроможних вивести її з кризи і забезпечити ефективне функціонування сфери державного управління


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка