Я був вражений, переглядаючи виставу «Наталка Полтавка». Особливо декораціями народного художника Л. Братченка та заслуженого художника України Г. Батія. Вони змінювалися тричі, але це були просто неймовірні декораціїДата конвертації02.06.2016
Розмір444 b.Я був вражений, переглядаючи виставу «Наталка Полтавка». Особливо декораціями народного художника Л.Братченка та заслуженого художника України Г.Батія. Вони змінювалися тричі, але це були просто неймовірні декорації!

  • Я був вражений, переглядаючи виставу «Наталка Полтавка». Особливо декораціями народного художника Л.Братченка та заслуженого художника України Г.Батія. Вони змінювалися тричі, але це були просто неймовірні декорації!Декорації просто надзвичайно прикрашали дію, що відбувалася на сцені. Завдячуючи роботі художника та бутафорів, ми відчули атмосферу місця подій. Глядачі опинялися в центрі подій.

  • Декорації просто надзвичайно прикрашали дію, що відбувалася на сцені. Завдячуючи роботі художника та бутафорів, ми відчули атмосферу місця подій. Глядачі опинялися в центрі подій.Перша дія вистави відбувалася в полтавському селі: біла українська хатинка(здавалося, наче вона жива), річка та верба. Типовий пейзаж, перерізаний битим шляхом. Усе це виглядало дуже гармонійно і в той же час було окремим, начебто до нього можна доторкнутись.

  • Перша дія вистави відбувалася в полтавському селі: біла українська хатинка(здавалося, наче вона жива), річка та верба. Типовий пейзаж, перерізаний битим шляхом. Усе це виглядало дуже гармонійно і в той же час було окремим, начебто до нього можна доторкнутись.Але найбільше мені сподобались декорації до другої дії. Це був інтер’єр української хатинки. Вечір у хаті. Червоні тіні кидає на стіни багаття, віщуючи щось недобре. Романтичний інтер’єр, створений рукою справжнього майстра. Бездоганно прорахована перспектива відчувалась із будь-якого ракурсу. Мисники, піч, лави, одвірок – усі елементи художнього образу підкреслювали її родинний затишок і мали національний характер. А стріха, що нависала над сценою, натякала, що глядач зазирає через вікно в чуже життя.

  • Але найбільше мені сподобались декорації до другої дії. Це був інтер’єр української хатинки. Вечір у хаті. Червоні тіні кидає на стіни багаття, віщуючи щось недобре. Романтичний інтер’єр, створений рукою справжнього майстра. Бездоганно прорахована перспектива відчувалась із будь-якого ракурсу. Мисники, піч, лави, одвірок – усі елементи художнього образу підкреслювали її родинний затишок і мали національний характер. А стріха, що нависала над сценою, натякала, що глядач зазирає через вікно в чуже життя.А після побаченого мені дуже закортіло дізнатись, хто працює над декораціями в театрі.

  • А після побаченого мені дуже закортіло дізнатись, хто працює над декораціями в театрі.

  • Це такі люди, як Анато́лій Галактіо́нович Петри́цький, Анатоль Петрицький (31 січня (12 лютого) 1895, Київ—6 березня 1964, Київ) — український живописець, художник театру і книги, Олекса́ндр Веніамі́нович Хвосте́нко-Хвосто́в (* 5 квітня (17 квітня за новим стилем) 1895, село Борисівка, нині Бєлгородської області Росії — † 16 лютого 1968, Київ) — український театральний декоратор, один з основоположників української сценографії. Народний художник УРСР (1945) , І. Назаров, Д. Овчаренко, Леоні́д Сергі́йович Бра́тченко (*3 серпня 1923, Одеса, УРСР — † 10 серпня 2004, Харків) — український художник театру, народний художник УРСР (від 1976 року).Над проектом працював Сіроус Олександр.

  • Над проектом працював Сіроус Олександр.

  • Учитель О.І.Родіонова

  • Виставу переглянуто 21 жовтня 2о10 року.Каталог: Files -> downloads
downloads -> Чому займенник має таку назву? Яка його роль у мовленні?
downloads -> Кривоколінського навчально-виховного комплексу
downloads -> Інтелектуальна готовність
downloads -> Українська мова
downloads -> Тема. Що таке Батьківщина
downloads -> Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Р. М. Рільке, розкрити образ України у світі філософських та естетичних пошуків митця; визначити провідні мотиви лірики поета; Мета
downloads -> Урок-презентація на тему:"Голодомор 1932-1933 років. 80 років з часу трагедії"


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка