Яке майбутнє у людства? Людина живе в оточенні тіл природиДата конвертації24.12.2016
Розмір445 b.


Яке майбутнє у людства?


Людина живе в оточенні тіл природи.

 • Рослини дають їй продукти харчування, корм для свійських тварин, сировину для промисловості, речовини для виготовлення косметичних засобів, різноманітних ліків тощо. Без рослин у складі повітря не було б кисню.Людина живе в оточенні тіл природи.

 • Тварини також забезпечують людину цінними продуктами харчування. Вони є зручним видом транспорту у важкодоступних місцях земної поверхні (гори, пустелі) і сільській місцевості. Хутро, шкіра та вовна деяких тварин забезпечують людину теплим одягом. Не менш важливими для існування людини є вода та повітря, а для її господарської діяльності - корисні копалини.Як ми можемо жити?

 • Чи є вибір у людини?Ви бажаєте такого майбутнього?Чому так відбувається?

 • Невже настільки змінилися люди?

 • Невже нас зовсім не цікавить наша доля?

 • Що повинен кожен зробити зараз і в майбутньому?

 • Чи багато залежить від ЛЮДИНИ?Нам потрібно багато зробити!Зберегти наш дім – Землю!

Людина, спілкуючись з природою, прагне всебічно пізнати її . Це потрібно, щоб з користю для себе і природи використовувати тіла і речовини, уміти пристосовуватися до явищ, які відбуваються у природі, і зрештою, щоб змінювати природу у бажаному напрямі.

 • Людина, спілкуючись з природою, прагне всебічно пізнати її . Це потрібно, щоб з користю для себе і природи використовувати тіла і речовини, уміти пристосовуватися до явищ, які відбуваються у природі, і зрештою, щоб змінювати природу у бажаному напрямі.Людина тісно пов'язана з природою!

 • Як бачиш, людина як частина природи тісно пов'язана з нею. Цей зв'язок взаємний. Якщо ж він порушується чи в ньому посилюється одна зі сторін й послаблюється інша, неминуче настають небажані для природи зміни, їх можна помітити відразу, наприклад пожежу в лісі. Але є й такі зміни, вплив яких відчувається через роки. Й на жаль, досить часто тоді, коли вже пізно щось змінити. • Так, катастрофічно зменшилась чисельність багатьох представників рослин і тварин на Землі, чимало з них зникло безповоротно.

 • Чим загрожує така втрата? Тим, що це вже необоротна зміна в природі. Незважаючи на величезні досягнення людини в науці й техніці, ще нікому не вдалося відновити подібну втрату. Тому обов'язком кожної людини є збереження представників рослинного і тваринного світу на Землі.З цією метою було створено Міжнародну спілку охорони природи і природних ресурсів. Окрема комісія цієї спілки започаткувала укладання Червоної книги, до якої занесено рідкісних і зникаючих тварин, рослини і гриби. До Червоних книг України «Рослинний світ» та «Тваринний світ» також занесено рослини і тварин, яким загрожує зникнення на території нашої держави.

 • З цією метою було створено Міжнародну спілку охорони природи і природних ресурсів. Окрема комісія цієї спілки започаткувала укладання Червоної книги, до якої занесено рідкісних і зникаючих тварин, рослини і гриби. До Червоних книг України «Рослинний світ» та «Тваринний світ» також занесено рослини і тварин, яким загрожує зникнення на території нашої держави. • Зберегти природу, примножити її багатства - справа державної ваги. Тому й приймаються в нашій державі закони на користь збереження природи. Важливу роль у збереженні природи відіграють природоохоронні території. Це заповідники, національні парки і ботанічні сади, яких в Україні чимало.Серед них заповідники Асканія-Нова на Херсонщині та Михайлівська цілина на Сумщині, Нікітський ботанічний сад у місті Ялті, Шацький національний парк на Волині тощо. На їхніх територіях забороняється ведення господарських робіт, полювання на тварин, збирання насіння й плодів рослин.

 • Серед них заповідники Асканія-Нова на Херсонщині та Михайлівська цілина на Сумщині, Нікітський ботанічний сад у місті Ялті, Шацький національний парк на Волині тощо. На їхніх територіях забороняється ведення господарських робіт, полювання на тварин, збирання насіння й плодів рослин.Біосферний заповідник Асканія-Нова - всесвітньо відомий національний заповідник України, єдиний в Європі куточок тіпчако-ковилового степу, якої ніколи не торкався плуг. Тут створено зоопарк, де зібрані птиці та звірі майже з усіх країн світу. Дикі тварини утримуються на волі або у напівволі. Більшу частину території займає мальовничий ботанічний парк з численними штучними озерами і ставками,в якому зростають дерева та чагарники всіх кліматичних зон землі. Унікальний острівець природи на землі древньої Таврії!

 • Біосферний заповідник Асканія-Нова - всесвітньо відомий національний заповідник України, єдиний в Європі куточок тіпчако-ковилового степу, якої ніколи не торкався плуг. Тут створено зоопарк, де зібрані птиці та звірі майже з усіх країн світу. Дикі тварини утримуються на волі або у напівволі. Більшу частину території займає мальовничий ботанічний парк з численними штучними озерами і ставками,в якому зростають дерева та чагарники всіх кліматичних зон землі. Унікальний острівець природи на землі древньої Таврії!Заповідник Асканія-НоваЗаповідник Асканія-НоваЖива природа - це справжній дивосвіт, який робить нашу планету неповторною у Сонячній системі. Жива та нежива природа приносить людині високу естетичну насолоду.Спілкування з нею надихає художників на створення картин, поетів і письменників - на написання чудових творів. Та й кожному з нас приємно побувати в лісі чи на березі річки, моря, помилуватися їхньою красою.Ти сам як юний природодослідник повинен брати активну участь у справі охорони природи. Вивчаючи живу природу своєї місцевості під час походів, прогулянок та екскурсій, не лише спостерігай за мешканцями лісів, луків, степів, заплав, а ще й дбайливо стався до рослин і тварин, піклуйся про їхнє збереження. Крім нас, людей, захистити і зберегти рослини і тварин на Землі нікому!

 • Ти сам як юний природодослідник повинен брати активну участь у справі охорони природи. Вивчаючи живу природу своєї місцевості під час походів, прогулянок та екскурсій, не лише спостерігай за мешканцями лісів, луків, степів, заплав, а ще й дбайливо стався до рослин і тварин, піклуйся про їхнє збереження. Крім нас, людей, захистити і зберегти рослини і тварин на Землі нікому!Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка