«Європейська інтеграція: шляхом миру та співпраці» Віртуальна книжкова виставка до Дня ЄвропиДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.


«Європейська інтеграція: шляхом миру та співпраці»  Віртуальна книжкова виставка до Дня Європи)


«Будуємо українську державу на принципах європейської демократії; політичної культури на засадах української духовності й моралі»

  • «Будуємо українську державу на принципах європейської демократії; політичної культури на засадах української духовності й моралі»  • Шановні користувачі бібліотеки!

  • День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р. Рішення щодо відзначення цього свята в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. Відтоді це свято відзначається кожного року. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер. У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи долучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу.      Намагаючись інтегрувати в європейське товариство і Україна почала відзначати День Європи. Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003. 

  •     На віртуальній виставці представлені зібрання міжнародних договорів та основоположних актів Європейського Союзу, матеріали міжнародних «круглих столів» та науково-практичних конференцій, аналітичні доповіді, монографії, які присвячені розгляду проблем європейської інтеграції України до Євросоюзу у сферах економіки, політики, права, інформації, а також видання, в яких йдеться про розвиток та функціонування конституційно-правового забезпечення участі України та інших держав у процесах європейської міждержавної інтеграції. 

  • Ці книги ви знайдете в Інтернеті та зможете із ними ознайомитися, використовуючи комп'ютер у читальному залі нашої бібліотеки.

Завітайте до бібліотеки та ознайомтесь із цікавими книжками!

  • Завітайте до бібліотеки та ознайомтесь із цікавими книжками!

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка