З 11 по 15 лютого 2013 року у приміщенні Сахновщинського бдют проведено районний етап обласної фотовиставки «Територія пригод 2013»Дата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.З 11 по 15 лютого 2013 року у приміщенні Сахновщинського БДЮТ проведено районний етап обласної фотовиставки «Територія пригод - 2013».

 • З 11 по 15 лютого 2013 року у приміщенні Сахновщинського БДЮТ проведено районний етап обласної фотовиставки «Територія пригод - 2013».

 • У фотовиставці взяли участь 62 учні з 11 навчальних закладів району: Аполлонівської ЗОШ, Багаточернещинської ЗОШ, Гришівської ЗОШ, Жовтневої ЗОШ, Новоолександрівської ЗОШ, Огіївського НВК, Сахновщинської гімназії, Сахновщинської ЗОШ №2, Шевченківської ЗОШ, БДЮТ, СЮН. На виставку було представлено 71 роботу за різними віковими категоріями та у номінаціях: «Походи та мандрівки», «Туризм в обличчях», «Природа: пейзажі, флора, фауна», «Екстремальні фото», «За межами України».

 • 12 робіт переможців районного етапу відправлено на участь в обласній фотовиставці.З 03.12.2012 по 11.01.2013 на базі Сахновщинського БДЮТ Сахновщинської районної ради Харківської області проведено районний етап обласної виставки «Різдвяна писанка». У виставці взяли участь 10 навчальних закладів району та 2 позашкільні заклади: Сахновщинський БДЮТ та Сахновщинська станція юних натуралістів. Представлено 62 роботи, які виконані в різних техніках.

 • З 03.12.2012 по 11.01.2013 на базі Сахновщинського БДЮТ Сахновщинської районної ради Харківської області проведено районний етап обласної виставки «Різдвяна писанка». У виставці взяли участь 10 навчальних закладів району та 2 позашкільні заклади: Сахновщинський БДЮТ та Сахновщинська станція юних натуралістів. Представлено 62 роботи, які виконані в різних техніках.Вихованці Сахновщинського БДЮТ взяли участь в обласній виставці "Різдвяна писанка", яка проходила з 12.12.2012 по 10.01.2013 у приміщенні КЗ "ХОПДЮТ". За висновками журі виставки за роботу із збереження національних традицій та високий рівень виконавської майстерності з техніки "Монастирська писанка" у віковій категорії 11-14 років 3 місце зайняла Мукомел Влада, вихованка гуртка "Виготовлення іграшок-сувенірів" (керівник Мукомел І.В.) за роботу "Різдвяне свято"; з техніки "Мальованки" у віковій категорії 7-10 років 3 місце зайняв колектив вихованців гуртка "Бісероплетіння" (керівник Балла І.І.) за роботу "Різдвяна квітка". Висловлено подяку колективу вихованців закладу за оригінальність різдвяних композицій та активну участь у виставці.

 • Вихованці Сахновщинського БДЮТ взяли участь в обласній виставці "Різдвяна писанка", яка проходила з 12.12.2012 по 10.01.2013 у приміщенні КЗ "ХОПДЮТ". За висновками журі виставки за роботу із збереження національних традицій та високий рівень виконавської майстерності з техніки "Монастирська писанка" у віковій категорії 11-14 років 3 місце зайняла Мукомел Влада, вихованка гуртка "Виготовлення іграшок-сувенірів" (керівник Мукомел І.В.) за роботу "Різдвяне свято"; з техніки "Мальованки" у віковій категорії 7-10 років 3 місце зайняв колектив вихованців гуртка "Бісероплетіння" (керівник Балла І.І.) за роботу "Різдвяна квітка". Висловлено подяку колективу вихованців закладу за оригінальність різдвяних композицій та активну участь у виставці.Вихованці Сахновщинського БДЮТ Малюта Іван та Колісник Влада взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу української народної іграшки у номінації “Народна ігрова лялька”, який проведено з метою відродження, збереження і розвитку українських народних традицій виготовлення іграшок; формування інтересу до народної іграшки та шанобливого ставлення до її творців.

 • Вихованці Сахновщинського БДЮТ Малюта Іван та Колісник Влада взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу української народної іграшки у номінації “Народна ігрова лялька”, який проведено з метою відродження, збереження і розвитку українських народних традицій виготовлення іграшок; формування інтересу до народної іграшки та шанобливого ставлення до її творців.14 вихованців Сахновщинського БДЮТ взяли участь у районному етапі обласної виставки - конкурсу «Новорічна композиція». 5 переможців районної виставки взяли участь в обласній виставці (дипломи переможців у номінації «Креативний підхід та неповторність новорічної композиції» отримав Коба Максим та вихованці гуртка «Народна творчість».

 • 14 вихованців Сахновщинського БДЮТ взяли участь у районному етапі обласної виставки - конкурсу «Новорічна композиція». 5 переможців районної виставки взяли участь в обласній виставці (дипломи переможців у номінації «Креативний підхід та неповторність новорічної композиції» отримав Коба Максим та вихованці гуртка «Народна творчість».28 лютого 2013 року у м. Харкові відбувся обласний конкурс сучасної хореографії, в якому взяв участь танцювальний колектив «Кіара» (керівник Маковська А.В.) Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості.

 • 28 лютого 2013 року у м. Харкові відбувся обласний конкурс сучасної хореографії, в якому взяв участь танцювальний колектив «Кіара» (керівник Маковська А.В.) Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості.

 • На конкурс було представлено два номери виконані в стилях Dance show та Street dance show.

 • Танцювальний колектив посів 2 місце у віковій категорії 9-12 років (танок "Зимові візерунки").16-17 лютого 2013 року команда Сахновщинського БДЮТ взяла участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму. У змаганнях на смузі перешкод у середній та молодшій віковій групі троє учнів гуртка "Пішохідний туризм" (керівник Ткаченко В.А.) зайняли призові місця: 1 місце - Коваль Катерина, 2 місце - Мартинова Валерія, 3 місце - Таран Оксана.

 • 16-17 лютого 2013 року команда Сахновщинського БДЮТ взяла участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму. У змаганнях на смузі перешкод у середній та молодшій віковій групі троє учнів гуртка "Пішохідний туризм" (керівник Ткаченко В.А.) зайняли призові місця: 1 місце - Коваль Катерина, 2 місце - Мартинова Валерія, 3 місце - Таран Оксана.Вихованці Сахновщинського БДЮТ взяли участь в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Таланти багатодітної родини", який відбувся 6 березня 2013 року. За висновками журі конкурсу визначено переможців: в номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" вибороли "Гран-прі" Юлія, Тетяна та Владислав Орищенки, 1 місце - Варданян Анна, 2 місце - Роща Вікторія.

 • Вихованці Сахновщинського БДЮТ взяли участь в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Таланти багатодітної родини", який відбувся 6 березня 2013 року. За висновками журі конкурсу визначено переможців: в номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" вибороли "Гран-прі" Юлія, Тетяна та Владислав Орищенки, 1 місце - Варданян Анна, 2 місце - Роща Вікторія.Сібагатулліна Олена, вихованка гуртка "Історики-краєзнавці" (керівник Перкіна С.Ф.) посіла 1 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації "Історія України і державотворення".

 • Сібагатулліна Олена, вихованка гуртка "Історики-краєзнавці" (керівник Перкіна С.Ф.) посіла 1 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації "Історія України і державотворення".Сібагатулліна Олена, вихованка гуртка "Історики-краєзнавці" (керівник Перкіна С.Ф.) зайняла 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

 • Сібагатулліна Олена, вихованка гуртка "Історики-краєзнавці" (керівник Перкіна С.Ф.) зайняла 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.7 березня 2013 року в приміщенні Сахновщинського районного будинку культури в рамках Сахновщинського освітнього округу проведено виставку дитячої творчості присвячену Міжнародному жіночому дню. На якій було було представлено 86 робіт вихованців закладу виконані в різних техніках образотворчого та декоративно - ужиткового мистецтва.

 • 7 березня 2013 року в приміщенні Сахновщинського районного будинку культури в рамках Сахновщинського освітнього округу проведено виставку дитячої творчості присвячену Міжнародному жіночому дню. На якій було було представлено 86 робіт вихованців закладу виконані в різних техніках образотворчого та декоративно - ужиткового мистецтва.З 7 по 9 березня 2013 року у приміщенні Сахновщинського БДЮТ проведено виставку дитячих робіт "Любій матусі". На виставку представлено 73 роботи, які виконані в різних техніках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

 • З 7 по 9 березня 2013 року у приміщенні Сахновщинського БДЮТ проведено виставку дитячих робіт "Любій матусі". На виставку представлено 73 роботи, які виконані в різних техніках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.17 січня 2013 року на базі Сахновщинського БДЮТ відбулося свято талантів та краси «Юна принцеса». Свято складалося з конкурсів:«Дефіле», «Візитка» «Моє захоплення», «Моя мрія», «Приймаємо гостей» (сервірування столу). Переможцями свята стали: «Міс юна принцеса» - Шумлянська Софія , «Міс Чарівність» - Ірина Тритяк, «Міс Гламурність» - Власенко Дар’я.

 • 17 січня 2013 року на базі Сахновщинського БДЮТ відбулося свято талантів та краси «Юна принцеса». Свято складалося з конкурсів:«Дефіле», «Візитка» «Моє захоплення», «Моя мрія», «Приймаємо гостей» (сервірування столу). Переможцями свята стали: «Міс юна принцеса» - Шумлянська Софія , «Міс Чарівність» - Ірина Тритяк, «Міс Гламурність» - Власенко Дар’я.9 березня 2013 року у приміщенні Сахновщинського БДЮТ до Міжнародного жіночого дня проведено свято для гуртківців "Весняночки-паняночки". На святі були присутні 42 вихованці. Свято пройшло весело та цікаво. Було проведено різні конкурси та завдання.

 • 9 березня 2013 року у приміщенні Сахновщинського БДЮТ до Міжнародного жіночого дня проведено свято для гуртківців "Весняночки-паняночки". На святі були присутні 42 вихованці. Свято пройшло весело та цікаво. Було проведено різні конкурси та завдання.17 березня 2013 року 2 команди Сахновщинського БДЮТ взяли участь у обласному Чемпіонаті з гри "Що? Де? Коли?". У інтелектуальній грі змагалися 2 команди по 6 чоловік .

 • 17 березня 2013 року 2 команди Сахновщинського БДЮТ взяли участь у обласному Чемпіонаті з гри "Що? Де? Коли?". У інтелектуальній грі змагалися 2 команди по 6 чоловік .

 • Підготовка учнів гуртка "Юний ерудит", керівник Легуша Р.М., до гри24 березня 2013 року танцювальний колектив «Кіара» (керівник Маковська А.В.) Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості взяв участь у обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва DIKSON-CUP та посів 1 місце в категорії "Юніори" за номер "Зимові візерунки" і 1 місце в категорії "Діти" за номер "Хіп-хоп".

 • 24 березня 2013 року танцювальний колектив «Кіара» (керівник Маковська А.В.) Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості взяв участь у обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва DIKSON-CUP та посів 1 місце в категорії "Юніори" за номер "Зимові візерунки" і 1 місце в категорії "Діти" за номер "Хіп-хоп".З 11 по 15 березня 2013 року у приміщенні Сахновщинського БДЮТ проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

 • З 11 по 15 березня 2013 року у приміщенні Сахновщинського БДЮТ проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.Вихованці Сахновщинського БДЮТ взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який проходив з 12 по 15 березня 2013 року в КЗ «ХОПДЮТ». У номінації "Найпростіші авіамоделі" 3 місце зайняв вихованець закладу Коба Максим

 • Вихованці Сахновщинського БДЮТ взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який проходив з 12 по 15 березня 2013 року в КЗ «ХОПДЮТ». У номінації "Найпростіші авіамоделі" 3 місце зайняв вихованець закладу Коба Максим21 березня 2013 року в приміщенні Сахновщинської ЗОШ № 2 проведено І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

 • 21 березня 2013 року в приміщенні Сахновщинської ЗОШ № 2 проведено І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

 • У фестивалі взяли участь 12 дружин юних пожежних, які показали свої знання правил безпеки життєдіяльності та навики дій у надзвичайних ситуаціях. У районному фестивалі І місце виборола дружина юних пожежних Сахновщинської ЗОШ № 2, ІІ місце зайняли команди Сахновщинської гімназії та Лигівського НВК, ІІІ місце розділили команди Шевченківської ЗОШ та Катеринівського НВК.З 25 березня по 30 квітня 2013 року з метою популяризації писанкарства духовного збагачення та виявлення загального рівня художньої підготовки писанкарського мистецтва пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді у приміщенні Сахновщинського БДЮТ проходив районний етап обласної виставки–конкурсу «Українська Великодня писанка». На виставку–конкурс представлено 118 робіт: писанки, мальованки, дряпанки та композиції з них. Задіяно 154 учні з 15 навчальних закладів району.

 • З 25 березня по 30 квітня 2013 року з метою популяризації писанкарства духовного збагачення та виявлення загального рівня художньої підготовки писанкарського мистецтва пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді у приміщенні Сахновщинського БДЮТ проходив районний етап обласної виставки–конкурсу «Українська Великодня писанка». На виставку–конкурс представлено 118 робіт: писанки, мальованки, дряпанки та композиції з них. Задіяно 154 учні з 15 навчальних закладів району.З 25 березня по 05 квітня 2013 року на базі Сахновщинського БДЮТ проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» (ужиткове та образотворче мистецтво).

 • З 25 березня по 05 квітня 2013 року на базі Сахновщинського БДЮТ проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» (ужиткове та образотворче мистецтво).

 • У районному етапі взяли участь 76 учнів з 14 навчальних закладів району. На конкурс представлено роботи різних видів декоративно-ужиткового мистецтва та народних ремесел: вироби з соломки, з бісеру, випалювання та різблення по дереву, вишивка, в’язані вироби, паперопластики та оригамі, з тіста, з природних матеріалів тощо.05 квітня 2013 року в приміщенні Сахновщинської ЗОШ №2 проведено районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. Під час змагань 11 команд показали свої знання Правил дорожнього руху, а також практичні навички з надання першої медичної допомоги. Відтворюючи реальні дорожні ситуації, командири загонів впевнено демонстрували жести регулювальника. Виступи агітбригад були спрямовані на пропаганду безпечної поведінки на вулицях і дорогах та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. За результатами змагань найвправнішою командою стала команда Сахновщинської ЗОШ №2, 2 місце посіла команда Шевченківської ЗОШ, 3 місце виборола команда Огіївського НВК. Жодна з команд-переможців не залишилась без подарунка. Спеціальний приз від журі вручено загону Катеринівського НВК.

 • 05 квітня 2013 року в приміщенні Сахновщинської ЗОШ №2 проведено районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. Під час змагань 11 команд показали свої знання Правил дорожнього руху, а також практичні навички з надання першої медичної допомоги. Відтворюючи реальні дорожні ситуації, командири загонів впевнено демонстрували жести регулювальника. Виступи агітбригад були спрямовані на пропаганду безпечної поведінки на вулицях і дорогах та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. За результатами змагань найвправнішою командою стала команда Сахновщинської ЗОШ №2, 2 місце посіла команда Шевченківської ЗОШ, 3 місце виборола команда Огіївського НВК. Жодна з команд-переможців не залишилась без подарунка. Спеціальний приз від журі вручено загону Катеринівського НВК.10 квітня 2013 року в районному будинку культури проведено районний відбірковий тур ХV Харківського обласного фестивалю дитячої творчості «Весняні дзвіночки -2013». У фестивалі взяли участь 21 вокаліст та 3 хореографічні колективи, один з яких хореографічний колектив "Кіара" Сахновщинського БДЮТ.

 • 10 квітня 2013 року в районному будинку культури проведено районний відбірковий тур ХV Харківського обласного фестивалю дитячої творчості «Весняні дзвіночки -2013». У фестивалі взяли участь 21 вокаліст та 3 хореографічні колективи, один з яких хореографічний колектив "Кіара" Сахновщинського БДЮТ.10 квітня 2013 року в районному будинку культури проведено районний етап обласного фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття". У фестивалі взяли участь 205 учнів навчальних закладів району.

 • 10 квітня 2013 року в районному будинку культури проведено районний етап обласного фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття". У фестивалі взяли участь 205 учнів навчальних закладів району.Команда юних туристів (12 вихованців) Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Ткаченко В.А.) взяла участь у обласних змаганнях з велосипедного туризму серед учнівської молоді, які відбулися 20 квітня 2013 року на базі Мереф’янського ліцею Харківського району. Команди змагалися у двох вікових групах з фігурного водіння велосипеда та велотріалу.

 • Команда юних туристів (12 вихованців) Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Ткаченко В.А.) взяла участь у обласних змаганнях з велосипедного туризму серед учнівської молоді, які відбулися 20 квітня 2013 року на базі Мереф’янського ліцею Харківського району. Команди змагалися у двох вікових групах з фігурного водіння велосипеда та велотріалу.

 • На фото - підготовка гуртківців до змагань.25-26 квітня 2013 року у Сахновщинському будинку дитячої та юнацької творчості Сахновщинської районної ради Харківської області проведена районна виставка дитячого малюнку «Наш біль – Чорнобиль». На виставку представлено 73 роботи, в яких відображено Чорнобильську трагедію та її наслідки.

 • 25-26 квітня 2013 року у Сахновщинському будинку дитячої та юнацької творчості Сахновщинської районної ради Харківської області проведена районна виставка дитячого малюнку «Наш біль – Чорнобиль». На виставку представлено 73 роботи, в яких відображено Чорнобильську трагедію та її наслідки.

 • Головне в цій трагедії – її уроки. Ми не маємо права їх ігнорувати… Могутність і безсилля людини продемонстрував Чорнобиль. І застеріг: не упивайся своєю всемогутністю, людино, не жартуй з нею. Бо ти причина, але ти і слідство.26 квітня 2013 року на базі Сахновщинської ЗОШ №2 Сахновщинським будинком дитячої та юнацької творчості спільно з ВДАІ Сахновщинського РВ з обслуговування Сахновщинського та Кегичівського районів ГУМВС України в Харківській області проведено кущовий етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. У зльоті взяли участь команди з 4 районів області: Сахновщинського, Кегичівського, Краснорадського та Зачепилівського району. Переможець кущового етапу Всеукраїнського зльоту шкільних загонів ЮІР - команда Сахновщинської ЗОШ №2

 • 26 квітня 2013 року на базі Сахновщинської ЗОШ №2 Сахновщинським будинком дитячої та юнацької творчості спільно з ВДАІ Сахновщинського РВ з обслуговування Сахновщинського та Кегичівського районів ГУМВС України в Харківській області проведено кущовий етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. У зльоті взяли участь команди з 4 районів області: Сахновщинського, Кегичівського, Краснорадського та Зачепилівського району. Переможець кущового етапу Всеукраїнського зльоту шкільних загонів ЮІР - команда Сахновщинської ЗОШ №227 квітня 2013 року в приміщенні Сахновщинського БДЮТ з метою ознайомлення дітей з Великодніми святами, звичаями, традиціями святкування; виховання любові до рідного народу, до українського музичного фолькльору проведено свято Великодня. На святі були присутні 50 вихованців, які із задоволенням брали участь в іграх та розвагах. Свято пройшло весело та цікаво.

 • 27 квітня 2013 року в приміщенні Сахновщинського БДЮТ з метою ознайомлення дітей з Великодніми святами, звичаями, традиціями святкування; виховання любові до рідного народу, до українського музичного фолькльору проведено свято Великодня. На святі були присутні 50 вихованців, які із задоволенням брали участь в іграх та розвагах. Свято пройшло весело та цікаво.З 22.03.2013 по 29.03.2013

 • З 22.03.2013 по 29.03.2013

 • юні туристи Сахновщинського БДЮТ під керівництвом Ткаченка В.А. взяли участь у навчально тренувальному зборі з гірськолижного туризму.

 • Вони вдосконалили навики з лижного спорту та оволоділи технікою швидкісного спуску.З 10 по 12 квітня 2013 року на базі Сахновщинської

 • З 10 по 12 квітня 2013 року на базі Сахновщинської

 • станції юних натуралістів проходив районний етап виставки – акції “SOS – вернісаж”, в якому взяли участь і вихованці Сахновщинського БДЮ Т. Переможці районного етапу Коба Максим, Обихвіст Дмитро, Мукомел Влада взяли участь у обласній виставці акції “SOS – вернісаж”.З 18.03.2013 по 18.05 2013 року проходить районний етап обласної військово-патріотичної акції учнівської молоді “Слобожанські дзвони Перемоги”. Пошукові роботи 7 вихованців відправлено для участі в обласній військово-патріотичній акції учнівської молоді “Слобожанські дзвони Перемоги”.

 • З 18.03.2013 по 18.05 2013 року проходить районний етап обласної військово-патріотичної акції учнівської молоді “Слобожанські дзвони Перемоги”. Пошукові роботи 7 вихованців відправлено для участі в обласній військово-патріотичній акції учнівської молоді “Слобожанські дзвони Перемоги”.

 • На фото – екскурсія до музеюКаталог: Files -> downloads
downloads -> Чому займенник має таку назву? Яка його роль у мовленні?
downloads -> Кривоколінського навчально-виховного комплексу
downloads -> Інтелектуальна готовність
downloads -> Українська мова
downloads -> Тема. Що таке Батьківщина
downloads -> Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Р. М. Рільке, розкрити образ України у світі філософських та естетичних пошуків митця; визначити провідні мотиви лірики поета; Мета
downloads -> Урок-презентація на тему:"Голодомор 1932-1933 років. 80 років з часу трагедії"


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка