Загалом фахівцями із соціальної роботи булоДата конвертації24.12.2016
Розмір445 b.
#11318Загалом фахівцями із соціальної роботи було

 • Загалом фахівцями із соціальної роботи було

 • здійснено 7365 соціальних інспектувань в яких виховується 15211 дітей, що в 5,7 разів більше ніж за аналогічний період 2012 року - 1295 сімей, в яких виховується 3329 дітей. Слід відмітити, що 1884 сім'ї проінспектовані повторно, що складає 26 % від загальної кількості проінспектованих сімей.Якщо проводити аналіз кількості наданих соціальних послуг одній сім’ї по картці отримувача послуг за 2013 рік, то середньо-районний показник складає 4,54 послуги на одну сім’ю, коли у 2012 році цей показник складав 4,71 послуги, або на 0,4 % більший.

 • Якщо проводити аналіз кількості наданих соціальних послуг одній сім’ї по картці отримувача послуг за 2013 рік, то середньо-районний показник складає 4,54 послуги на одну сім’ю, коли у 2012 році цей показник складав 4,71 послуги, або на 0,4 % більший.

В середньому, кожний фахівець із соціальної роботи, здійснив по 175 соціальних інспектувань, що в 5,8 разів більше ніж за аналогічний період 2012 року - 30 соціальних інспектувань на одного фахівця із соціальної роботи.

 • В середньому, кожний фахівець із соціальної роботи, здійснив по 175 соціальних інспектувань, що в 5,8 разів більше ніж за аналогічний період 2012 року - 30 соціальних інспектувань на одного фахівця із соціальної роботи.За результатами візитів фахівців із соціальної роботи встановлено, що у 1859 сім’ях, в яких виховується 4364 дітей, складні життєві обставини підтвердилися та потребують допомоги фахівців. Дані сім'ї взяті на облік ВРЦСССДМ як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. Сім’ї даної категорії 100% проінспектовані.

 • За результатами візитів фахівців із соціальної роботи встановлено, що у 1859 сім’ях, в яких виховується 4364 дітей, складні життєві обставини підтвердилися та потребують допомоги фахівців. Дані сім'ї взяті на облік ВРЦСССДМ як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. Сім’ї даної категорії 100% проінспектовані.Протягом 2013 року соціальним супроводом охоплено 462 сім’ї (1227 дитини), які опинилися у складних життєвих обставинах

 • Протягом 2013 року соціальним супроводом охоплено 462 сім’ї (1227 дитини), які опинилися у складних життєвих обставинах

 • Динаміка здійснення соціального супроводу сімей та осіб

 • протягом 2012-2013 роківСередньо-районний показник навантаження на 1 фахівця щодо здійснення соціального супроводу складає - 11 соціальних супроводів, при доведених нормативних показниках – 10 соціальних супроводів.

 • Середньо-районний показник навантаження на 1 фахівця щодо здійснення соціального супроводу складає - 11 соціальних супроводів, при доведених нормативних показниках – 10 соціальних супроводів.

Щодо забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, з 71 дитини – сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування забезпечені власним житлом 2 дітей, мають частку житла та право на проживання – 11 дітей. Не мають житла і потребують забезпечення житлом – 58 дітей вказаної категорії.

 • Щодо забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, з 71 дитини – сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування забезпечені власним житлом 2 дітей, мають частку житла та право на проживання – 11 дітей. Не мають житла і потребують забезпечення житлом – 58 дітей вказаної категорії.

Стан роботи з сім’ями, опікунів та піклувальників

 • Стан роботи з сім’ями, опікунів та піклувальників

 • Протягом 2013 року, новостворених сімей опікунів/піклувальників – 17, в яких виховується 22 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дані сім’ї охоплені 100% інспектуванням. З них - 8 сімей, в які влаштовано 10 дітей, охоплені соціальним супроводом.Протягом звітного періоду, загальна кількість осіб з числа дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на первинному обліку адміністративно – територіальної одиниці, становила 126 осіб, із них - 113 осіб перебували на обліку Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що становить 89 % від загальної кількості. Всім особам з числа дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування надано 470 соціальних послуг за картками отримувачів послуг.

 • Протягом звітного періоду, загальна кількість осіб з числа дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на первинному обліку адміністративно – територіальної одиниці, становила 126 осіб, із них - 113 осіб перебували на обліку Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що становить 89 % від загальної кількості. Всім особам з числа дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування надано 470 соціальних послуг за картками отримувачів послуг.

Пріоритети ведення здорового способу життя ” зросла на 20 лекцій, що становить 43% ;

 • Пріоритети ведення здорового способу життя ” зросла на 20 лекцій, що становить 43% ;

 • „Профілактика шкідливих звичок (алкоголю,куріння) ” зросла на 10 лекцій, що становить 25% ;

 • „Профілактика наркоманії” зросла на 7 лекцій, що становить 47 %;

 • „Військово-патріотичне виховання” зросла на 4 лекції, що становить 50 %;

 • „Профілактика вчинення насильства в сім'ї” зросла на 18 лекцій, що становить 53 %;

 • „Профілактика туберкульозу” зросла на 20 лекцій, що становить 74% , про, що свідчить дана діаграмаЗдійснення соціальної роботи з особами, звільненими з місць позбавлення волі

 • Здійснення соціальної роботи з особами, звільненими з місць позбавлення волі

Каталог: images -> stories
stories -> Згідно з Маастріхтським договором, що встановив Єсропейський Союз у 1992 р., освіту формально віднесено до сфери компетенції єс
stories -> 1. Педагогічна діагностика як наука, її виникнення та становлення
stories -> 1. Діагностичний супровід професійної діяльності вчителя початкової школи
stories -> 1. Діагностика особистості учня початкової школи
stories -> Організовано урочисті заходи з нагоди відзначення пам’ятних дат
stories -> План мета дослідження конфлікту
stories -> Діагностика конфлікту: опис, пояснення, оцінка. Діагностика конфлікту: опис, пояснення, оцінка


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка