Здається, що статуя “Дискобол” афінського скульптора Мирона зараз випростається І мускулиста рука далеко кине диск. У той же час відповідно до загального естетичного ідеалу обличчя атлета скульптор зображає абсолютно спокійнимДата конвертації28.05.2016
Розмір445 b.Антична культура — це культура держав, що сформувалися з 3 тисячоліття до н. е. по 5 століття нашої ери на теренах Середземноморського регіону періоду архаїчної Греції, класичної Греції, доби еллінізму та доби Римської республіки.

 • Антична культура — це культура держав, що сформувалися з 3 тисячоліття до н. е. по 5 століття нашої ери на теренах Середземноморського регіону періоду архаїчної Греції, класичної Греції, доби еллінізму та доби Римської республіки.Буквальний переклад слова «античний» з латинської — «стародавній». В Європі в епоху Відродження увійшло в моду колекціонування предметів старовини, їх стали називати «антиками». Пізніше у Франції виникло вже власне поняття «античність» — для позначення всіх ранніх форм мистецтва.

 • Буквальний переклад слова «античний» з латинської — «стародавній». В Європі в епоху Відродження увійшло в моду колекціонування предметів старовини, їх стали називати «антиками». Пізніше у Франції виникло вже власне поняття «античність» — для позначення всіх ранніх форм мистецтва.

Скульптори навчилися передавати рух людського тіла, його красу. Великим скульптором Еллади був Фідій, якого, сучасники називали «творцем богів», а також Мирон, Поліклет із Аргоса.

 • Скульптори навчилися передавати рух людського тіла, його красу. Великим скульптором Еллади був Фідій, якого, сучасники називали «творцем богів», а також Мирон, Поліклет із Аргоса.Здається, що статуя “Дискобол” афінського скульптора Мирона зараз випростається і мускулиста рука далеко кине диск. У той же час відповідно до загального естетичного ідеалу обличчя атлета скульптор зображає абсолютно спокійним.

 • Здається, що статуя “Дискобол” афінського скульптора Мирона зараз випростається і мускулиста рука далеко кине диск. У той же час відповідно до загального естетичного ідеалу обличчя атлета скульптор зображає абсолютно спокійним.Створено величні і чудові храми, гімнасії та інші будівлі. Найбільш яскравою архітектурною пам'яткою став комплекс будівель на афінському Акрополі, до якого входили:

  • Створено величні і чудові храми, гімнасії та інші будівлі. Найбільш яскравою архітектурною пам'яткою став комплекс будівель на афінському Акрополі, до якого входили:


збудовано на честь перемоги греків над персами з білого мармуру із золотавим відтінком. Храм оточували 46 колон і прикрашали 92 зображення різних сцен із міфів. У храмі встановили грандіозну статую Афіни, яку виготовив Фідій.

 • збудовано на честь перемоги греків над персами з білого мармуру із золотавим відтінком. Храм оточували 46 колон і прикрашали 92 зображення різних сцен із міфів. У храмі встановили грандіозну статую Афіни, яку виготовив Фідій.

 • ,Обличчя, руки й ноги одинадцятиметрової статуї вкриті пластинками із слонової кості. Вбрання богині із золота.

 • Обличчя, руки й ноги одинадцятиметрової статуї вкриті пластинками із слонової кості. Вбрання богині із золота.

 • Творіння Фідія до нас не дійшло, тому особлива цінність – голова Афіни, виготовлена безвісним грецьким ювеліром.

На відміну від неї,

 • На відміну від неї,

 • перші арки будували з одним проходом.

 • Під час тріумфу армія проходила під аркою.

 • Арка й досі є символом досягнення римської

 • архітектури.

Театри вміщали тисячі глядачів. Афінський театр мав 17 тисяч місць. Театр у Греції називали “школою для дорослих”, авторів трагедій – “вождями мудрості”. Діячів мистецтва оточували пошаною, будували в їхню честь статуї.

  • Театри вміщали тисячі глядачів. Афінський театр мав 17 тисяч місць. Театр у Греції називали “школою для дорослих”, авторів трагедій – “вождями мудрості”. Діячів мистецтва оточували пошаною, будували в їхню честь статуї.


Найвідоміша споруда доби імператорського риму. Його споруджували 5 років.

 • Найвідоміша споруда доби імператорського риму. Його споруджували 5 років.

 • 188 м. завдовжки та 156 м. завширшки. Арена – 86 на 54 м. Загальна площа – 29 тис. кв. км.Греки досягли успіхів у живопису. Живописні твори (фрески, картини) час не зберіг, але про їх рівень дозволяє судити чудовий вазовий живопис (на червоному фоні – чорні фігури і на чорному фоні – жовто-коричневий розпис).

 • Греки досягли успіхів у живопису. Живописні твори (фрески, картини) час не зберіг, але про їх рівень дозволяє судити чудовий вазовий живопис (на червоному фоні – чорні фігури і на чорному фоні – жовто-коричневий розпис). • і стали предметом

 • експортуМузика грала важливу роль у багатьох аспектах життя. У збройних силах музичні інструменти, такі як: tuba (довга труба) чи cornu (інструмент, подібний до валторни), використовувалися для подачі різноманітних команд, в той час як bucina (можливо, сурма чи ріжок) та lituus(можливо, видовжений інструмент у формі букви J) вживалися для церемоніальних потреб.

 • Музика грала важливу роль у багатьох аспектах життя. У збройних силах музичні інструменти, такі як: tuba (довга труба) чи cornu (інструмент, подібний до валторни), використовувалися для подачі різноманітних команд, в той час як bucina (можливо, сурма чи ріжок) та lituus(можливо, видовжений інструмент у формі букви J) вживалися для церемоніальних потреб.Музика гралася у амфітеатрах між боями та в odea (театрах), і для цього, як відомо, використовувалися cornu та hydraulis (водяний орган).

 • Музика гралася у амфітеатрах між боями та в odea (театрах), і для цього, як відомо, використовувалися cornu та hydraulis (водяний орган).Письменники: Гомер, Есхіл, Геродот, Софокл, Аристофан,Вергілій, Горацій, Овідій – створили знамениті літературні твори, перекладені на всі сучасні мови.

 • Письменники: Гомер, Есхіл, Геродот, Софокл, Аристофан,Вергілій, Горацій, Овідій – створили знамениті літературні твори, перекладені на всі сучасні мови.

 • Основні жанри – трагедія і комедія.Творчість античних авторів і в науці, і в мистецтві мала гуманістичний характер, в її центрі була людина, її фізичне й духовне життя.

 • Творчість античних авторів і в науці, і в мистецтві мала гуманістичний характер, в її центрі була людина, її фізичне й духовне життя.

 • Шедеври, створені античними письменниками, скульпторами і драматургами, стали в подальшому сприйматися як класичні, як неперевершені і гідні наслідування зразки.

 • Свідками величі античної культури стали міста, театри, бібліотеки, мости, водогони, палаци.

 • Латинська мова й алфавіт стали основою для інших європейських мов, базою сучасної наукової термінології.

Каталог: attachments
attachments -> Робота з епіграфом
attachments -> Водичка, водяний, підводний водичка, водяний, підводний
attachments -> Поглибити і узагальнити знання учнів про додаток; формувати вміння ставити запитання до другорядних членів речення, визначати способи вираження додатку
attachments -> Поглибити знання учнів про другорядні члени речення; формувати навички розпізнавання їх у реченні, дати поняття про поширені і непоширені речення
attachments -> Рід невідмінюваних іменників визначається так
attachments -> 1. Дано одне речення. Скласти програму, яка визначає з якої букви починається друге слово в реченні
attachments -> 1. Роль козацтва в захисті південних кордонів українських земель
attachments -> Урок до нас прийшов за розкладом сьогодні


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка