Зоологічні музеї є одними з головних осередків розвитку досліджень біорізноманіття і збереження його зразківДата конвертації15.06.2016
Розмір444 b.Зоологічні музеї є одними з головних осередків розвитку досліджень біорізноманіття і збереження його зразків. А Зоомузей ЛНУ до того ж є одним з найстарших музеїв України і одночасно таким, що постійно розвивається, тобто залишається молодим

  • Зоологічні музеї є одними з головних осередків розвитку досліджень біорізноманіття і збереження його зразків. А Зоомузей ЛНУ до того ж є одним з найстарших музеїв України і одночасно таким, що постійно розвивається, тобто залишається молодимне кожний музей може похвалитися гігантською саламандрою та морською коровою, колекціями Б. Дибовського та Е.-Ф. Гермара, 170 тис. одиниць зберігання та 130 типовими зразками, широченною географією зборів та представленістю більшістю систематичних груп тварин світової фауни, широкими контактами з іншими музеями України та багатьох країн світу.

  • не кожний музей може похвалитися гігантською саламандрою та морською коровою, колекціями Б. Дибовського та Е.-Ф. Гермара, 170 тис. одиниць зберігання та 130 типовими зразками, широченною географією зборів та представленістю більшістю систематичних груп тварин світової фауни, широкими контактами з іншими музеями України та багатьох країн світу.

  • І дуже важливо те, що науковці з різних куточків України і зарубіжжя завжди мають змогу вивчати безцінні колекції вашого музею, і їх завжди радо зустрічають і забезпечують належними робочими умовами, в чому ми самі не раз переконувалися!

Нам добре відомі як цінність фондових колекцій, що зберігаються в ЗМ ЛНУ і в якими не раз доводилося працювати, так і надзвичайно красиві експозиції музею.

  • Нам добре відомі як цінність фондових колекцій, що зберігаються в ЗМ ЛНУ і в якими не раз доводилося працювати, так і надзвичайно красиві експозиції музею.

  • А ще ми завжди знаємо, які високопрофесійні та надійні колеги працюють в ньому!

  • Бажаємо Зоологічному музею ЛНУ імені Івана Франка розвитку і процвітання, успіхів у збереженні і примноженні колекцій, створенні й поширенні знань про біорізноманіття, нових яскравих видань, а нашим колегам - співробітникам музею – нових здобутків!Директор ННПМ НАН України, чл.-кор. НАН України, проф. Ігор Ємельянов

  • Директор ННПМ НАН України, чл.-кор. НАН України, проф. Ігор Ємельянов

  • старший науковий співробітник відділу музеології ННПМ Ігор Загороднюк
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка